| Відео | Intel® UHD 630 |
| Net | Wi-Fi |
| HDD | SSD 240GB M2 |
| Память | 4 GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Діагональ | 15.6 IPS |
| к-во потоков | 12 потоків |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Відео вихід | HDMI |
| Дозвіл | 1920x1080 Full HD |
| Тип памяті | So-dimm DDR4 |
| Web | WEB Camera |
| Частота | 8850H 2600MHz 9MB (8nd) |
| Особливості | Без ОДД |
| Клас | Grade B |
| Покоління | Intel Core i7 - 8 gen |
| Виробник | Dell |
Знижка: 1.13% Ціна: 6500.115 грн.
6427 грн.