| Клас | Grade А |
| Особливості | Без ОДД |
| Частота | 4200M 2500MHz 3MB (4nd) |
| Net | 10/100/1000 |
| Відео | Intel HD Graphics 4600 |
| HDD | HDD 500GB |
| Память | 4 GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Діагональ | 15.6 IPS |
| к-во потоков | 4 потоки |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Відео вихід | HDMI |
| Дозвіл | 1920x1080 Full HD |
| Тип памяті | So-dimm DDR3 |
| Web | NO WEB Camera |
| Покоління | Intel Core i5 - 4 gen |
| Виробник | Fujitsu-Siemens |
Знижка: 1.13% Ціна: 6500.115 грн.
6427 грн.