| Web | WEB Camera |
| Тип памяті | So-dimm DDR4 |
| Дозвіл | 1920x1080 Full HD |
| Відео вихід | HDMI |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| к-во потоков | 12 потоків |
| Діагональ | 15.6 IPS |
| Процесор | Intel i7 |
| Память | 8 Gb |
| HDD | SSD 240GB |
| Net | 10/100/1000 |
| Відео | Geforce GTX1660Ti 6GB |
| Частота | 10750H 2600MHz 12MB (10nd) |
| Особливості | Без ОДД |
| Клас | Grade А |
| Покоління | Intel Core i7 - 10 gen |
| Виробник | MSI |
Знижка: 15.10% Ціна: 8109.68 грн.
6885 грн.
Знижка: 4.84% Ціна: 6131.21 грн.
5834 грн.
Знижка: 6.67% Ціна: 7499.14 грн.
6999 грн.