| Відео вихід | Type-C |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| к-во потоков | 4 потоки |
| Виробник | HP |
| Покоління | Intel Core i5 - 6 gen |
| Частота | 6Y54 1100MHz 4MB (6 nd) |
| Клас | Grade B |
| Особливості | Без ОДД |
| Відео | Intel HD Graphics 515 |
| Net | 10/100/1000 |
| HDD | SSD 120GB M2 |
| Память | 4 GB |
| Процесор | Intel Core m5 |
| Тип памяті | So-dimm DDR4 |
| Діагональ | 12 IPS |
| Дозвіл | 1920x1080 Full HD |
| Web | WEB Camera |
Знижка: 15.10% Ціна: 8109.68 грн.
6885 грн.
Знижка: 4.84% Ціна: 6131.21 грн.
5834 грн.
Знижка: 6.67% Ціна: 7499.14 грн.
6999 грн.