| Клас | Grade А |
| Особливості | Без ОДД |
| Частота | 6200U 2300MHz 3MB (6nd) |
| Відео | Intel HD Graphics 520 |
| Net | 10/100/1000 |
| Память | 4 GB |
| HDD | SSD 480GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Діагональ | 15.6 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| к-во потоков | 4 потоки |
| Відео вихід | DisplayPort |
| Дозвіл | 1920x1080 Full HD |
| Тип памяті | So-dimm DDR4 |
| Web | WEB Camera |
| Покоління | Intel Core i5 - 6 gen |
| Виробник | HP |
Знижка: 1.13% Ціна: 6500.115 грн.
6427 грн.