| Покоління | Intel Core i5 - 5 gen |
| Особливості | Без ОДД |
| Відео | Intel HD Graphics 5500 |
| Клас | Grade А |
| Частота | 5200U 2200MHz 3Mb (5 gen) |
| Net | 10/100/1000 |
| HDD | SSD 480GB M2 |
| Память | 4 GB |
| Процесор | Intel i5 |
| Діагональ | 14 HD+ |
| к-во потоков | 4 потоки |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Відео вихід | DisplayPort |
| Дозвіл | 1600x900 WSXGA 16:9 HD+ |
| Тип памяті | So-dimm DDR3 |
| Виробник | HP |
| Web | WEB Camera |
Знижка: 15.10% Ціна: 8109.68 грн.
6885 грн.
Знижка: 4.84% Ціна: 6131.21 грн.
5834 грн.
Знижка: 6.67% Ціна: 7499.14 грн.
6999 грн.